Başkandan Mesaj
Kuruluş
Gelişim
İlkelerimiz
Basında
Başkandan Mesaj
Kuruluş
Gelişim
İlkelerimiz
Basında
Genel Müdürden Mesaj
Genel Müdürden Mesaj
Genel Müdürden Mesaj
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Birimlerimiz
Birimlerimiz
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
İletişim
İletişim
İletişim
İSTEKEğitim
SİTE İÇİ ARAMA  

İSTEK Okulları’nın Web sayfasına hoş geldiniz,
Bu sanal sayfa, İSTEK Eğitim Kurumları’nın vizyon, misyon, ilkeleri, etkinliklerine ilişkin bilgi ve haberleri, velilerimize, İstek Dostlarına, mezunlarımıza ve okullarımız hakkında bilgi almak isteyen herkesin ziyaretine açık bir yapıda hazırlanmıştır.

Anaokulundan üniversiteye kadar Atatürk rönesansını gerçekleştirecek nesiller yetiştirmek üzere kurulan İSTEK Okulları’nın Genel Müdürü, daha doğrusu İSTEK'li Eğitim Takımı’nın Yöneltmeni, yeni (2012-2013) eğitim-öğretim yılının başında sizinle bu iletişim ortamında olmaktan kıvanç duyduğumu iletmek isterim.

Çeyrek yüz yıllık geçmişi ile İSTEK Okulları, coğrafi konumu ile geniş, (İstanbul ve Antalya) sayısal anlamda büyük, (9 kampüste 37 okul, 4 bağımsız ana okulu), güçlü, yetkin insan kaynağı ile Türkiye’de ve dünyada sayılı büyüklükteki eğitim kurumlarından biridir.

Biz, İSTEK Okulları’nda takım olarak, öğrencilerin tüm dünyada yaşamlarını güzelleştirecek ve kolaylaştıracak beceriler kazandırmak için çalışıyoruz. Bunu, okullarımızda öğretmenlerimizle öğrencilerimiz arasındaki akademik ve sosyal iletişimin kalitesini merkeze alan bir iletişim ortamında sürdürüyoruz. Öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu ve başarısı için 26 yıllık deneyimimizi, gelişim ve değişimle bütünleştirerek işe koşuyoruz. İSTEK Okulları, öğrencilerini bir üst öğrenim kurumuna ve yaşama hazırlarken bugünün ihtiyaçları ile gelecek için gerekli becerileri ayrı ayrı tasarlayarak aynı atmosferde ve uyum içerisinde uygulamaktadır. Bu çerçevede uygulamalarımızda;

  • öğrenci - öğretmen arasındaki ilişkinin kalitesini merkeze almak,
  • öğrencilerimizi SBS ve LYS’de üstün başarılara ulaştırmak,
  • öğrencilerimize Türkçe ve yabancı dillerde işlevsel bir okur-yazarlık kazandırmak,
  • dünyayı izleyip uluslararası program ve uygulamaları sistemimize entegre etmek,
  • tüm uygulamalarımızda ve iletişimimizde görsel ve sosyal estetiğe dikkat etmek,
  • çalışanlarımızı mutlu etmek,
  • öğretmen ve öğrencilerimizin yaratıcılıklarını desteklemek,
  • sorgulamak,

             gözettiğimiz temel ilkelerimizdir.

Kuruluşundan bugüne dek, İSTEK Okulları’na emek veren tüm yönetici ve öğretmenlerin, en kıymetli varlıkları olan çocuklarını bu okullarımıza gönderen anne babaların, İSTEK Vakfı’nın kurucusu, Başkanımız Sayın Bedrettin Dalan ve ailesinin, görev yapmış olan tüm yönetim kurulu üyelerinin ve değerli İSTEK dostlarının emeğine olan saygımızın gereği, İSTEK Okulları’ndaki başarı çıtasını her yıl bir üst noktaya taşımak temel görevimizdir. Bu görevi başaracak takımın en başta gelen sorumlusu olarak yeni eğitim-öğretim yılımızı kutluyorum ve başaracağımıza olan inancımla sizleri saygı ile selamlıyorum.

 

İSTEK Vakfı | Kurumlarımız | Okullarımız | İSTEK Eğitim | İletişim
Copyright © 2008 İSTEK İstanbul Eğitim Hiz. A.Ş. ® Tüm Hakları Saklıdır. İSTEK Bilgi İşlem.